7 Orawskie Rodzinne Spotkanie Rekreacyjne

7 Orawskie Rodzinne Spotkanie Rekreacyjne

19 czerwca bieżącego roku, na stadionie w Lipnicy Wielkiej odbyło się 7 Orawskie Rodzinne Spotkanie Rekreacyjne, którego tematem były służby mundurowe, a organizatorem Stowarzyszenie Gdzie Dwóch Albo Trzech pod patronatem Gminy Lipnica Wielka.

Celem spotkania było promowanie mody na rekreacje i aktywny wypoczynek w gronie rodziny i znajomych. Ponadto celem było wsparcie niepełnosprawnych dzieci będących podopiecznymi SGDAT. Nasze Spotkanie rozpoczęte zostało rajdem rowerowym i nordic walking, w których wzięło udział ponad 300 uczestników. Po powrocie z rajdów wszyscy uczestnicy mogli zregenerować swoje siły posiłkiem oraz otrzymali od organizatorów pamiątkowe medale.

Na stadionie nie brakowało również atrakcji dla najmłodszych m.in. zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zabawy w kulach i liczne animacje prowadzone przez Krainę Bzików.

Głównym tematem Spotkania były służby mundurowe więc nie brakowało w związku z tym przedstawicieli z Straży Granicznej, Wojska, Policji i Straży Pożarnej, którzy przedstawiali swoje wyposażenie i pojazdy na płycie stadionu. Każdy zatem mógł skorzystać z oferowanych atrakcji i usłyszeć o codziennej pracy od poszczególnych przedstawicieli służb.

Całą imprezę poprowadził Ireneusz Bieleninik. Podczas Naszego Spotkania został rozstrzygnięty również konkurs plastyczny pt.: „Służby Mundurowe w Akcji” i rozdane zostały nagrody. Wśród zgłoszonych uczestników rajdów rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody m. in. 3 rowery i hulajnogę. Na Spotkaniu zaprezentowali się również motocykliści z Grupy Motocyklowej Orawa, swój pokaz dała również Orawska Szkoła Karate Damiana Kulawiaka, a na zakończenie zagrała dla wszystkich Natalia Lichosyt wraz z zespołem Nowy Wymiar. Dziękujemy wszystkim za przybycie, wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia oraz za wspaniałą wspólną zabawę.

Stowarzyszenie „Gdzie Dwóch albo Trzech” / fot. Sonia Ponicka

Drukuj stronę Drukuj stronę