Farbowano Potańcówka „U Królowej”.

Farbowano Potańcówka „U Królowej”.

W sobotę, po raz 3., odbyło się najbardziej kolorowe wydarzenie na Orawie – Farbowano Potańcówka „U Królowej”. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło zarówno młodych ludzi, jak i liczne rodziny z dziećmi, gotowe do wspólnej zabawy.

Program wieczoru był bogaty w atrakcje, które zapewniły uczestnikom mnóstwo radości i niezapomniane wspomnienia w które wprowadzała nas para młodych prowadzących – Karolina Orawiec i Mikołaj Kwak. Od godziny 18:00 na parkiecie rozkręcał nas DJ Golden, który zadbał o świetną muzykę, która idealnie przygotowała uczestników do wieczornego nastroju.
Od 18:30 co pół godziny był wyrzut kolorów holi, który przyniósł prawdziwą eksplozję barw, sprawiając, że każdy moment był wyjątkowy.
Gwiazdą wieczoru był Ronnie Ferrari, znany z przebojów które zdobyły popularność wśród młodzieży, i przyciągnął pod Babią Górę liczną publiczność. TUTAJ można pobrać zdjęcia z wykonawcą; Po koncercie konsolę przejął DJ Hubertus, kontynuując świetne nastroje uczestników. Jego umiejętności DJ-skie i dobór utworów zapewniły, że impreza nabrała jeszcze większego tempa.


Graysecret Show zakończył wieczór w wielkim stylu. Widowiskowy występ pełen efektów specjalnych był idealnym zwieńczeniem tego niesamowitego wydarzenia.
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i dobrą zabawę! To wydarzenie pokazało jak świetnie można się bawić łącząc muzykę, taniec i kolory w jedno!

tekst. A.P. / fot. Jakub Ślaga

Drukuj stronę Drukuj stronę