III Piknik profilaktyczny pt.: „W dialogu z umysłem, ciałem, sercem i duchem”

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowym Targu działające przy Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu oraz Gmina Lipnica Wielka

serdecznie zapraszają na

III PIKNIK PROFILAKTYCZNY PT.: „W DIALOGU Z UMYSŁEM, CIAŁEM, SERCEM I DUCHEM”.

Data i miejsce: 18.09.2021 – Lipnica Wielka

Piknik promuje dbanie o zdrowie psychiczne i przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W programie min. występy zespołów muzycznych i tanecznych, gry i zabawy, animacje dla dzieci: bańki mydlane, malowanie twarzy, dmuchańce, mega klocki, warsztaty plastyczne, panele dyskusyjne nt. zdrowia psychicznego i metody terapii, jaką jest Otwarty Dialog, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Na pikniku będą dostępni wszyscy nasi specjaliści; psychoterapeuci, psychiatrzy, psychologowie, ratownicy medyczni, trenerzy profilaktyki realizujący warsztaty w szkołach, instytucjach i przede wszystkim asystenci zdrowienia – czyli osoby, które same przeszły kryzys psychiczny, odbyły szkolenie i teraz udzielają wsparcia.

W namiotach, jak i podczas spacerów, będzie można porozmawiać, poradzić się naszych specjalistów oraz zapoznać się z twórczością literacką i rękodziełem Asystentów Zdrowienia i uczestników Klubu Samopomocy.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Dodatkowo będą z nami obecni przedstawiciele Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. JP II w NT.

Serdecznie zapraszamy, mając nadzieję na wspólne spotkanie.

Drukuj stronę Drukuj stronę