KS Babia Góra Academy – zwycięstwo z Akademia Piłkarska Szaflary

Zwycięstwo z Akademia Piłkarska Szaflary 3:0

W pierwszym meczu inauguracyjnym sezonu trampkarzy nasz zespół wygrywa grając rocznikami znacznie młodszymi od przeciwników, co nie przeszkodziło w zdeklasowaniu rywali.

Pierwsza połowa to dla naszej drużyny cenne doświadczenie ponieważ żaden z zawodników nigdy nie grał na pełnowymiarowym stadionie, dodamy że w trampkarzach grają roczniki 2006 i 2007, a nasz zespół głównie składał się z rocznika 2008 i 2009.

W pierwszej części spotkania adaptowali się do nowych warunków i zasad rozgrywania meczu. Defensywna gra nie przeszkodziła nam w zdobyciu pierwszej bramki, która padła w pierwszych 15 minutach. Do końca pierwszej połowy kontrolowaliśmy sytuacje rozgrywając piłkę na połowie przeciwnika, a także wychodząc z groźnymi kontrami. Następnie w drugiej połowie to w głównej mierze, stwarzanie sobie dogodnych sytuacji strzeleckich, 5 akcji sam na sam, sytuacja na pustą bramkę i wiele, wiele więcej strzałów z których to tylko po dwóch akcjach, padły bramki. Można śmiało powiedzieć ze wynik 3:0 to najmniejszy wymiar kary dla przeciwników, jednakże gratulujemy naszym przeciwnikom za walkę i dobrą postawę na boisku, którzy na krok nie odstawali od naszych zawodników.

Strzelcy:

Patryk Wątorczyk,

Maciej Wziątek (Patryk Wątorczyk),

Łukasz Stopiak (Bartłomiej Łyś)

Wielkie gratulacje dla naszych młodych zawodników: Michał Janowiak, Bartłomiej Łyś, Mateusz Łowas, Igor Żurek, Florczak Alan(C), Winiarczyk Rafał, Patryk Wątorczyk, Orawiec Kamil, Gabriel Wontorczyk, Wziątek Maciej, Łukasz Stopiak, Kamil Wyrostek, Andrzej Dunaj, Rafał Michalak, Michał Miodun, Sebastian Karkoszka, Ksawier Szczechura, Jakub Karkoszka, Piotr Brenkus