Na koniec wakacji koncert zespołu Heavy Way Bogusława Ćwiertni i Kabaretu Czesuaf

W sobotni wieczór na amfiteatrze w Lipnicy Wielkiej na zakończenie wakacji mieliśmy przyjemność oglądnąć i posłuchać dwie fantastyczne grupy. Pierwsza z nich to Zespół Heavy Way Bogusława Ćwiertni, a druga Kabaret Czesuaf.

HEAVY WAY gra muzykę rockową z elementami elektroniki oraz z brzmieniem klasycznego fortepianu. Liderem i założycielem zespołu jest Bogusław Ćwiertnia (instrumenty klawiszowe, fortepian, wokal), kompozytor utworów i autor większości tekstów. Od chwili powstania zespołu w 2010 roku w składzie zespołu występuje EDWARD WOJTUSIAK (bas). Do formacji dołączyli KUBA JAGIEŁOWICZ (perkusja) i MARCIN JAGŁA (gitara).

Zespół gra wyłącznie własne utwory, których aranżacje są wspólnym dziełem muzyków.

KABARET CZESUAF to kabaret z Poznania i Bielska Białej, prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski. Trzej fajni faceci i jedna fajna babka. Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. W kabarecie możemy zobaczyć na scenie: Wojtka Kowalczyka, Olgę Łasak, Maćka Morze oraz Tomka Nowaczyka.

Grupy licznie zgromadziły i świetnie bawiły naszą publiczność.

Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach „Na Lipnicy dobrze – działania mające na celu kultywowanie tradycji i przyrody Orawy”

foto: Grzegorz Rzepiszczak Orawa.tv

Drukuj stronę Drukuj stronę