Podsumowanie II Orawskiej Olimpiady Przedszkolaka

Podsumowanie II Orawskiej Olimpiady Przedszkolaka

W wydarzeniu udział wzięło 20 orawskich przedszkoli ponad 400 dzieci. Olimpiadę rozpoczęło uroczyste otwarcie – wprowadzenie znicza i flagi olimpijskiej oraz symboliczne przyrzeczenie sportowców, które każdy z przedszkolaków złożył. Krótkie przemówienia wygłosili również Wójtowie gmin, podkreślając znaczenie sportu, wspólnej zabawy i integracji najmłodszych z naszego regionu. Mali sportowcy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych konkurencjach, pokazując sprawność, energię i ducha fair play. Nie zabrakło uśmiechów, radości oraz gorącego dopingu. 

Dziękujemy wszystkim dzieciom, nauczycielom i organizatorom @fabykasportu za stworzenie tak pięknego i pełnego sportowych emocji wydarzenia! 

Drukuj stronę Drukuj stronę