W sobotę 27 września zawodnicy Orawskiej Szkoły Karate wzięli udział w X Jubileuszowym Turnieju Salt Cup Karate Kyokushin w Wieliczce. Do rywalizacji przystąpiło 7 reprezentantów klubu, którzy z ogromnym zaangażowaniem i wolą walki zaprezentowali swoje umiejętności na macie.
Z zawodów nasi sportowcy przywieźli trzy medale:
- Kamil Harkabuz – 1. miejsce
- Gabriela Gojżewska – 3. miejsce
- Antonina Pietrzak – 3. miejsce
Serdecznie gratulujemy medalistom!








