Turnieju Salt Cup Kyokushin w Wieliczce

Sukces zawodników Orawskiej Szkoły Karate na X Jubileuszowym Turnieju Salt Cup Kyokushin w Wieliczce

W sobotę 27 września zawodnicy Orawskiej Szkoły Karate wzięli udział w X Jubileuszowym Turnieju Salt Cup Karate Kyokushin w Wieliczce. Do rywalizacji przystąpiło 7 reprezentantów klubu, którzy z ogromnym zaangażowaniem i wolą walki zaprezentowali swoje umiejętności na macie.

Z zawodów nasi sportowcy przywieźli trzy medale:

  • Kamil Harkabuz – 1. miejsce
  • Gabriela Gojżewska – 3. miejsce
  • Antonina Pietrzak – 3. miejsce

Serdecznie gratulujemy medalistom!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drukuj stronę Drukuj stronę