V Pasterski Bieg Przełajowy w Lipnicy Wielkiej

W dniu 22 czerwca br. na stadionie w Lipnicy Wielkiej – Centrum obył się V Pasterski Bieg Przełajowy. Uczestnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych zmagali się z przebyciem wyznaczonego dystansu: rocznik 2012 i młodsi – 400 metrów, rocznik 2010-2011 – 600 m, rocznik 2008-2009 – 600 m dziewczynki i 800 m chłopcy, rocznik 2006-2007 – 800 m dziewczynki i 1000 m chłopcy. W zawodach wzięło udział 190 zawodników z naszej gminy.

Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu zawodów: Kierownik Zawodów – Andrzej Buroń; nauczyciele w-fu: Wojciech Kucek, Zofia Kowalczyk, Tomasz Kramarz; opieka medyczna z Ośrodka Zdrowia – Pani Lucyna Karkoszka; obsługa zawodów z ramienia gminy – Krzysztof Wojdyła i Franciszek Skoczyk, a przede wszystkim zawodnicy i ich opiekunowie.

Organizatorami zawodów byli: Wójt Gminy Lipnica Wielka Mateusz Lichosyt oraz Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej.

Panowała bardzo rodzinna i miła atmosfera w duchu sportowych zmagań.

Medale, dyplomy i nagrody wręczyli: Wójt Gminy Lipnica Wielka Mateusz Lichosyt, Kierownik Zawodów Andrzej Buroń oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Karolina Kowalczyk.

WYNIKI V BIEGU PASTERSKIEGO 22.06.2021

Kat. dziewcząt; 2012 i młodsi

  1. Brenkus Zuzanna SP 4
  2. Wójciak Lena SP 2
  3. Warzeszak Laura SP Kiczory
  4. Łowas Nicola SP 4
  5. Michalak Justyna SP 1
  6. Pietrzak Antonina SP 2

Kat. chłopców; 2012 i młodsi

  1. Gnida Bartosz SP Kiczory
  2. Kidoń Antoni SP 3
  3. Dunaj Gabriel SP 3
  4. Styruła Samuel SP 4
  5. Komperda Maksymilian SP Kiczory
  6. Fitak Kacper SP 3

Kat. dziewcząt; 2011 – 2010

  1. Lach Julia SP 2
  2. Praszek Oliwia SP 2
  3. Dziubek Oliwia SP 2
  4. Jasiura Martyna SP 2
  5. Michalak Gabriela SP 4
  6. Dziubek Magdalena SP 1

Kat. chłopców; 2011 – 2010

  1. Klapisz Kamil SP 2
  2. Karkoszka Maksymilian SP Kiczory
  3. Machajda Szymon SP 2
  4. Baniowski Bartosz SP 2
  5. Spyrka Szymon SP 3
  6. Michalak Kacper SP 3

Kat. dziewcząt; 2009 – 2008

  1. Stanosz Nikola SP 3
  2. Dunaj Izabela SP 3
  3. Łowas Karolina SP 3
  4. Kocur Aleksandra SP 3
  5. Brenkus Marta SP 4
  6. Kabat Zuzanna SP 2

Kat. chłopców; 2009 – 2008

  1. Lach Wiktor SP 2
  2. Kowalczyk Bartosz SP 2
  3. Miodun Michał SP Kiczory
  4. Karkoszka Kuba SP Kiczory
  5. Bandyk Łukasz SP 4
  6. Florczak Alan SP 2

Kat. dziewcząt; 2007 – 2006

  1. Łowas Julia SP 3
  2. Brawiak Wiktoria SP Kiczory
  3. Kowalczyk Oliwia SP 2
  4. Dunaj Karolina SP 2
  5. Kucek Sylwia SP 4
  6. Brząkała Julia SP 2

Kat. chłopców; 2007 – 2006

  1. Wątorczyk Patryk SP 3
  2. Wziatek Maciej SP 3
  3. Wójciak Kacper SP Kiczory
  4. Garaj Jan SP Kiczory
  5. Kabat Mikołaj SP 2
  6. Wojtusiak Adrian SP 4

W tym roku po raz pierwszy szkoły walczyły o Puchar Wójta Gminy Lipnica Wielka w zbiorczej punktacji i ostatecznie zdobyły miejsca:

1 miejsce – SP Nr 2 – Centrum

2 miejsce – SP Nr 3 – Skoczyki

3 miejsce – SP Nr 4 – Przywarówka

4 miejsce – SP Kiczory

5 miejsce – SP Nr 1 – Murowanica

M.K., E.M; foto: R.K. i E.M.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drukuj stronę Drukuj stronę