V Turniej Drużyn Strażackich w Futsalu na Hali Sportowej w Lipnicy Wielkiej

V Turniej Drużyn Strażackich w Futsalu okazał się wielkim wydarzeniem. W rozgrywkach wzięło udział 15 drużyn strażackich z Gminy Lipnica Wielka, Gminy Jabłonka, Gminy Czarny Dunajec, Gminy i Miasta Nowy Targ oraz z Gminy i Miasta Rabka-Zdrój.

Mecze były niezwykle zacięte i stały na wysokim poziomie, o czym może świadczyć fakt, że w ćwierćfinałach, obydwu półfinałach i w finale o zwycięstwie decydowały rzuty karne.

Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce – OSP Rdzawka

2 miejsce – OSP Lipnica Wielka Murowanica

3 miejsce – OSP Załuczne

4 miejsce – OSP Dębno

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik – Przemysław Zając – OSP Rdzawka

Najlepszy strzelec – Łukasz Młynarczyk – OSP Dębno

Najlepszy bramkarz – Krystian Kobroń – OSP Lipnica Wielka Murowanica.

Dziękuję i gratuluje wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju. Dużym sukcesem okazały się też akcje charytatywne. Podczas zbiórki krwi krew oddało aż 46 osób, a chętnych było dużo więcej. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyszli i oddali tak bardzo cenną krew.

Podczas zbiórki funduszy dla najbardziej potrzebujących, udało się zebrać kilka tysięcy złotych co również jest dużym sukcesem. Dziękuję przede wszystkim jednostkom biorącym udział w turnieju, które przeprowadziły dobrowolną zbiórkę u siebie w drużynach. Jesteście wspaniali.

Na koniec duże podziękowania dla osób, firm czy organizacji, które pomogły i wsparły nas finansowo. Bez Was nie byłoby tego sukcesu. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim jak również jednostki OSP Lipnica Wielka Centrum i zapraszam za rok.

(P.M.)

foto: Jakub „Kubczak” Wojtyczek

Drukuj stronę Drukuj stronę