Wielki sukces w małej szkole. Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

Serdeczne gratulacje!!!
Z wielką satysfakcją informujemy, że Partycja Olesińska uczennica klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Lipnicy Wielkiej, zdobyła tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2020/2021.
Uczennica znalazła się w gronie 10 najlepszych geografów w Małopolsce, osiągając imponujący wynik. W etapie rejonowym musiała pokonać 335 uczestników, a w etapie wojewódzkim 57.
Etap wojewódzki konkursu odbył się 12 marca 2021 r. w Krakowie.
Należy podkreślić, że sukces Patrycji jest efektem jej wytrwałej, dogłębnej i wielogodzinnej pracy.
Ze względu na ograniczenia pandemiczne w dniu 13 maja 2021 r. dyplom laureata i nagrodę wręczył w imieniu Małopolskiego Kuratora Oświaty Pan Dyrektor Łukasz Klozyk.
Uroczyste wręczenie odbyło się w obecności Pani Agnieszki Olesińskiej mamy Patrycji, uczniów klasy ósmej, nauczyciela przygotowującego uczennicę do konkursu oraz wychowawcy klasy. Pan Dyrektor złożył również serdeczne gratulacje i podziękowania mamie Patrycji.
Nauczycielem przygotowującym Patrycję do konkursu była Władysława Moniak długoletnia nauczycielka geografii, która otrzymała podziękowanie w formie dyplomu, za zaangażowanie i opiekę naukową od Małopolskiego Kuratora Oświaty Pani Barbary Nowak.
Gratulacje i podziękowania złożył również Pan Dyrektor Łukasz Klozyk wręczając dyplom.
Jesteśmy dumni z sukcesu i życzymy Patrycji jak najlepszych wyników w dalszej nauce.

Lipnica Wielka 13 maja 2021 r.

Drukuj stronę Drukuj stronę