Ogłoszenia
Slide

Koronawirus - Podstawowe informacje: https://www.gov.pl/web/koronawirus

next arrow
previous arrow

Urząd Gminy Lipnica Wielka

34-483 Lipnica Wielka na Orawie 518
tel: (+48) 18 26 345 95 / fax:(+48) 18 26 345 97
gmina@lipnicawielka.pl
skrzynka ePUAP: /l0u2dhr77g/SkrytkaESP

Urząd czynny w godzinach
8:30 – 16:30 (poniedziałek)
7:30 – 15:30 (od wtorku do piątku)

Struktura Urzędu

STANOWISKO DZIAŁIMIĘ I NAZWISKOTELEFONE-MAIL
Wójt GminyMateusz Alojzy Lichosyt18 26 345 95 wojt@lipnicawielka.pl
Zastępca WójtaJakub Dyrcz

18 53 100 52

18 26 345 95 w.23

 jakub.dyrcz@lipnicawielka.pl
SekretarzJan Kuliga

18 53 100 57

18 26 345 95 w.22

sekretarz@lipnicawielka.pl

SkarbnikJanusz Pakos

18 53 100 59

18 26 345 95 w.18

skarbnik@lipnicawielka.pl

Zastępca SkarbnikaElżbieta Szczepanik

18 53 100 53

18 26 345 95 w.25

elzbieta.szczepanik@lipnicawielka.pl
Sekretariat Aleksandra Pażucha18 26 345 95 w.11aleksandra.pazucha@lipnicawielka.pl

Podatki

 

Ewelina Karkoszka

Gabriela Antałczyk

Ewelina Janowiak

18 53 100 51

18 26 345 95 w.14

ewelina.karkoszka@lipnicawielka.pl

gabriela.bialon@lipnicawielka.pl

ewelina.janowiak@lipnicawielka.pl

Urząd Stanu Cywilnego
Ewidencja Ludności
Bożena Solawa
Monika Zelek

18 53 100 56

18 26 345 95 w.19

usc@lipnicawielka.pl
monika.zelek@lipnicawielka.pl
KsięgowośćHalina Skoczyk
Krystyna Lichosyt
Jadwiga Michalak

18 53 100 53

18 26 345 95 w.25

halina.skoczyk@lipnicawielka.pl
krystyna.lichosyt@lipnicawielka.pl
jadwiga.michalak@lipnicawielka.pl
Kasa
Dziennik podawczy
Danuta Rokicka

18 53 100 50

18 26 345 95 w.15

danuta.rokicka@lipnicawielka.pl
gmina@lipnicawielka.pl
BudownictwoPiotr Zborek18 26 345 95 w.20piotr.zborek@lipnicawielka.pl
Rozwój gospodarczy

Marzena Polaczek

Estera Możdżeń

Kamil Bodzioch

18 53 100 54

18 26 345 95 w.20

przetargi@lipnicawielka.pl
marzena.polaczek@lipnicawielka.pl

estera.mozdzen@lipnicawielka.pl

kamil.bodzioch@lipnicawielka.pl

Obrona Cywilna / Wojskowość
Informatyk / Działalność gospodarcza

Krzysztof Król

Krzysztof Wojdyła

18 53 100 55

18 26 345 95 w.21

krzysztof.krol@lipnicawielka.pl

informatyk@lipnicawielka.pl

Referat Gospodarki Komunalnej

Grzegorz Kocur

Katarzyna Mikłusiak

Krystyna Płonka

18 26 347 21grzegorz.kocur@lipnicawielka.pl
katarzyna.miklusiak@lipnicawielka.pl
krystyna.plonka@lipnicawielka.pl

Jednostki

JEDNOSTKAIMIĘ I NAZWISKOTELEFONE-MAIL/WWW
Centrum Usług WspólnychMarzena Michalak
Jadwiga Michalak
Anna Pażucha
Anna Węgrzyn
Teresa Antałczyk
Barbara Karkoszka
18 26 348 33cuw@lipnicawielka.pl
Gminne Centrum KulturyKarolina Kowalczyk
Monika Klapisz
Ewa Magiera
18 26 346 38
fax: 18 26 346 38
kultura@lipnicawielka.pl
Ośrodek Pomocy SpołecznejGrażyna Lach
Agnieszka Stopiak
Zofia Jasiura
Aneta Lichosyt
18 26 349 90ops@lipnicawielka.pl
http://www.lipnicawielka.pl/ops/
Świadczenia rodzinne i alimentacyjne
Stypendia Socjalne
Monika Kramarz
Marcelina Kurek
18 26 348 08sr@lipnicawielka.pl
Gminna Biblioteka PublicznaStanisława Kucek
Robert Kowalczyk
18 26 345 57biblioteka@lipnicawielka.pl

Katarzy

Skip to content