Ogłoszenia
Slider

Urząd Gminy Lipnica Wielka

34-483 Lipnica Wielka na Orawie 518
tel: (+48) 18 26 345 95 / fax:(+48) 18 26 345 97
gmina@lipnicawielka.pl
skrzynka ePUAP: /l0u2dhr77g/SkrytkaESP

Urząd czynny w godzinach
8:30 – 16:30 (poniedziałek)
7:30 – 15:30 (od wtorku do piątku)

Struktura Urzędu

STANOWISKO DZIAŁ IMIĘ I NAZWISKO TELEFON E-MAIL
Wójt Gminy Mateusz Alojzy Lichosyt 18 26 345 95  wojt@lipnicawielka.pl
Zastępca Wójta Jakub Dyrcz

18 53 100 52

18 26 345 95 w.23

 jakub.dyrcz@lipnicawielka.pl
Sekretarz Jan Kuliga

18 53 100 57

18 26 345 95 w.22

sekretarz@lipnicawielka.pl

Skarbnik Janusz Pakos

18 53 100 59

18 26 345 95 w.18

skarbnik@lipnicawielka.pl

Zastępca Skarbnika Elżbieta Szczepanik

18 53 100 53

18 26 345 95 w.25

elzbieta.szczepanik@lipnicawielka.pl
Sekretariat, Obsługa Rady Gminy Agnieszka Zahora 18 26 345 95 w.11 radagminy@lipnicawielka.pl

Podatki

Projekty

Ewelina Karkoszka

Gabriela Antałczyk

Małgorzata Jasiura

18 53 100 51

18 26 345 95 w.14

ewelina.karkoszka@lipnicawielka.pl

gabriela.bialon@lipnicawielka.pl

malgorzata.jasiura@lipnicawielka.pl

Urząd Stanu Cywilnego
Ewidencja Ludności
Bożena Solawa
Monika Zelek

18 53 100 56

18 26 345 95 w.19

usc@lipnicawielka.pl
monika.zelek@lipnicawielka.pl
Księgowość Halina Skoczyk
Krystyna Lichosyt
Jadwiga Michalak

18 53 100 53

18 26 345 95 w.25

halina.skoczyk@lipnicawielka.pl
krystyna.lichosyt@lipnicawielka.pl
jadwiga.michalak@lipnicawielka.pl
Kasa
Dziennik podawczy
Danuta Rokicka

18 53 100 50

18 26 345 95 w.15

danuta.rokicka@lipnicawielka.pl
gmina@lipnicawielka.pl
Budownictwo Piotr Zborek 18 26 345 95 w.20 piotr.zborek@lipnicawielka.pl
Rozwój gospodarczy

Marzena Polaczek

Estera Możdżeń

Kamil Bodzioch

18 53 100 54

18 26 345 95 w.20

przetargi@lipnicawielka.pl
marzena.polaczek@lipnicawielka.pl

kamil.bodzioch@lipnicawielka.pl

Obrona Cywilna Wojskowość
Informatyk / Działalność gospodarcza

Krzysztof Król

Krzysztof Wojdyła

18 53 100 55

18 26 345 95 w.21

krzysztof.krol@lipnicawielka.pl

informatyk@lipnicawielka.pl

Referat Gospodarki Komunalnej

Grzegorz Kocur

Joanna Młynarczyk-Paniak

Magdalena Sobocińska

18 26 347 21 grzegorz.kocur@lipnicawielka.pl
joanna.mlynarczyk@lipnicawielka.pl
magdalena.sobocinska@lipnicawielka.pl

Jednostki

JEDNOSTKA IMIĘ I NAZWISKO TELEFON E-MAIL/WWW
Centrum Usług Wspólnych Marzena Michalak
Jadwiga Michalak
Anna Pażucha
Anna Węgrzyn
Teresa Antałczyk
Barbara Karkoszka
18 26 348 33 cuw@lipnicawielka.pl
Gminne Centrum Kultury Karolina Kowalczyk
Monika Klapisz
Ewa Magiera
18 26 346 38
fax: 18 26 346 38
kultura@lipnicawielka.pl
Ośrodek Pomocy Społecznej Grażyna Lach
Agnieszka Stopiak
Zofia Jasiura
Aneta Lichosyt
18 26 349 90 ops@lipnicawielka.pl
http://www.lipnicawielka.pl/ops/
Świadczenia rodzinne i alimentacyjne
Stypendia Socjalne
Monika Kramarz
Marcelina Kurek
18 26 348 08 sr@lipnicawielka.pl
Gminna Biblioteka Publiczna Stanisława Kucek
Robert Kowalczyk
18 26 345 57 biblioteka@lipnicawielka.pl
Skip to content