Zwycięstwo Młodzika – Szarotka Rokiciny – KS Babia Góra 0-5

ZWYCIĘSTWO MŁODZIKA! 

Dzisiejszy wyjazdowy mecz do Rokicin, okazał się dla naszej ekipy jednym z najlepszych meczów w tym sezonie. Wygrywamy u przeciwnika bardzo pewnie 5:0

Pierwsza połowa to budowanie akcji na połowie przeciwnika, wykorzystaliśmy ponad połowę swoich okazji i do 25 minuty prowadziliśmy już 4:0.
Pod koniec pierwszej połowy gospodarze otrzymali czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie, ale to nie zatrzymało ich woli walki i ambicji. W pierwszej części spotkania spełniliśmy wszystkie założenia i w drugiej mogliśmy eksperymentować.

Druga połowa to w głównej mierze testowanie nowych pozycji dla wielu graczy, nowe cele i zadania dla naszych zawodników. Sprawdzanie nowych rozwiązań nie przeszkodziło nam w dominowaniu, a także graniu na połowie rywala. Stworzyliśmy sobie ogrom sytuacji, jednakże tylko jedną z nich zamieniliśmy na gola.

Cieszy fakt że kolejny raz jesteśmy zwycięscy, a nasza drużyna w tym sezonie, jeszcze nie wyjmowała piłki z własnej bramki.

BRAWO DRUŻYNA 

Bramki:
Kamil Orawiec (strzał z dystansu)
Alan Florczak (rzut wolny)
Michał Miodun (Michał Janowiak)
Sebastian Karkoszka (Bartek Łyś)
Andrzej Dunaj (Kuba Karkoszka)

Skład:
Michał Janowiak, Bartek Łyś, Szymon Janowiak, Kamil Klapisz, Rafał Michalak, Kamil Orawiec, Andrzej Dunaj, Alan Florczak, Sebastian Karkoszka, Kuba Karkoszka, Michał Miodun, Szymon Wontorczyk, Michał Łowas, Filip Wilk-Juraszek, Kamil Wyrostek, Fabian Pakos, Łukasz Lichosyt

F.S.

Drukuj stronę Drukuj stronę