32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lipnicy Wielkiej

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lipnicy Wielkiej

Z radością zapraszamy do uczestnictwa w 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Lipnicy Wielkiej.

Data: 28 stycznia 2024

Miejsce: Plac Piotra Borowego w Lipnicy Wielkiej

Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do wsparcia szczytnej inicjatywy WOŚP, ale także do wspólnej zabawy i integrowania społeczności lokalnej. Program 32. Finału WOŚP w Lipnicy Wielkiej obejmie wiele atrakcji, w tym:

od godz. 11:00 Morsowaniem z Serduszkiem w Lipnicy Wielkiej-Przywarówce

od 14:00 zapraszamy na Plac Piotra Borowego, gdzie będzie mnóstwo atrakcji! Na scenie wystąpi Publiczne Przedszkole w Kiczorach, Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kraina”, Natalia Lichosyt oraz Maja Warzeszak. Grupa Malta pokaże szybki instruktaż pierwszej pomocy, a wieczorem do zabawy poderwie DJ! O 18:00 tradycyjnie wspólnie zaświecimy światełko do nieba, a całą imprezę poprowadzi Przemysław Kopiejka.

Dodatkowe Atrakcje:

  • Licytacje
  • Fanty, czyli cuda w kieszeniach!
  • Malowanie twarzy dla dzieci
  • Spotkanie z alpakami

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i wsparcia akcji WOŚP. Bądźcie z nami, aby czerpać radość z pełnego atrakcji programu – od występów artystycznych, poprzez licytacje, aż po spotkanie z lokalną społecznością. To nie tylko impreza, to dzień, w którym wspólnie wspieramy szczytny cel.

Drukuj stronę Drukuj stronę