Wiosna zawitała do Lipnicy. Babia Góra Lipnica Wielka – Zalesianka Zalesie

Babia Góra Lipnica Wielka – Zalesianka Zalesie 2:2 (1:0)
1:0 T. Lach (Krugiołka) 14
1:1 Kurzeja (Augustyn) 53 po wolnym
1:2 Koszut 65
2:2 Antosiak 75
Babia Góra: Kobroń – P. Lach (62 Bielański), Basisty, G. Skoczyk, Stopiak, Konieczny (68 Haberny), Antosiak, Szymusiak, Stopka, T. Lach, Krugiołka

Po bardzo długiej zimowej przerwie, V ligowe zmagania wreszcie zawitały do Lipnicy. Piłkarze Babiej Góry podejmowali Zalesiankę. Było to już trzecie spotkanie rundy rewanżowej, jednak dopiero pierwsze na swoim terenie. Przeciwnik okazał się bardzo wymagający, jednak nasi piłkarze nie dali się zdominować i po bardzo zaciętym spotkaniu zremisowali 2-2. Mecz toczył się w trudnych warunkach, padający deszcz zrobił z boiska „stawik” tuż przed meczem pojawił się nawet bocian.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, zakończyła się naszym prowadzeniem, po uderzeniu T.Lacha z dystansu. W drugiej połowie Zalesianka osiągnęła sporą przewagę, najpierw w 53 min wyrównała, a w 65 min objęła prowadzenie, jednak sprytne uderzenie naszego „walczaka” G.Antosiaka w 75 min dało nam wyrównanie, a w końcowym rozrachunku jeden punkt.

W tym meczu Babia Góra wystąpiła w nowych strojach, ufundowanych przez firmę naszego zawodnika T. Lacha „Truckman” i firmę „Biela”

s.f

Więcej Sportowepodhale

Drukuj stronę Drukuj stronę