Wygrana młodzika – Klikuszowa – KS Babia Góra

Mnóstwo sytuacji, piękne akcje mało bramek jednakże dzisiejszy mecz wygrywamy! 3-1 takim wynikiem kończy się dzisiejszy mecz młodzika w starciu z Lepietnicą Klikuszowa/Obidowa.

Trzy bramki zdobyliśmy w pierwszych 15 minutach meczu, później to tylko pech… Mnóstwo okazji sam na sam, poprzeczka i strzały które 3 razy lądowały na słupkach gospodarzy. Można powiedzieć że nie mieliśmy szczęścia, jednak po pierwszej połowie pewnie wygrywaliśmy nie tylko pod względem bramek, ale i w tworzeniu pięknych akcji, dogodnych sytuacji i dominowaniu nad rywalem, który oddał tylko 1 groźny strzał.

Druga połowa to skupienie się kolejny raz na testowaniu innych pozycji, wielu zmianach i eksperymentach aby zawodnicy stawali się coraz lepsi w każdym aspekcie na boisku. Kontrolowaliśmy mecz, chodź rywal zaczął stwarzać więcej akcji niż w pierwszej połowie. Klątwa zdobycia bramki dalej trwała, nasze strzały lądowały znowu na słupkach lub bramkarz pięknie interweniował. W ostatniej sekundzie meczu padła bramka po ładnej akcji gospodarzy i sędzia automatycznie zakończył mecz.

Kolejny cenny mecz, w której nasza drużyna zostawiła całe serce na boisku. Brawo Drużyna!

Bramki:

Kamil Orawiec (Alan Florczak)

Alan Florczak (Igor Żurek)

Kuba Karkoszka (Andrzej Dunaj)

Skład: Rafał Michalak, Andrzej Dunaj, Kamil Klapisz, Łukasz Lichosyt, Michał Janowiak, Szymon Janowiak, Michał Łowas, Szymon Wontorczyk, Igor Żurek, Alan Florczak, Sebastian Karkoszka, Kuba Karkoszka, Filip Wilk-Juraszek, Michał Miodun, Kamil Wyrostek, Jacek Bublewicz, Kamil Orawiec.

Drukuj stronę Drukuj stronę