Farbowano potańcówka u Królowej Święto Pasterskie

Farbowano potańcówka „U Królowej”

W sobotę, 1 lipca, w ramach 47 Święta Pasterskiego, po raz drugi odbyła się najbardziej kolorowa potańcówka na Orawie, nazwana z orawska: Farbowano Potańcówka „U Królowej”.
Farbowano Potańcówka zaczęła się o godz. 18:00 i na parkiet wprowadził DJ Brossi. O godz. 18:15 wystrzelono w powietrze pierwszą kolorową chmurę. Buzie, włosy, ręce i ubrania uczestników mieniły się od przeróżnych barw. Było to naprawdę niesamowite! Po wspólnych wyrzutach cała Polana Stańcowa była barwna jak nigdy dotąd, a wszyscy nadal obsypywali się kolorowymi farbkami wraz ze znajomymi i rodziną.
O godzinie 20:00 na scenie wystąpiła niesamowita Agata Sobocińska, która wraz zespołem wykonała rewelacyjny koncert, który zebrał przed scenę fanów.

Po wokalistce na scenę wszedł jeden z najbardziej znanych Dj-ów DJ Hubertus. Zachęcając nas utworem Baby Shark zgromadził przed scenę tłum osób, którzy bawili się z nim do końca!

Po ponad godzinnej niesamowitej zabawy na scenie wielkie show zrobili GraySecret Show! Były zimne ognie, armatki z konfetti oraz fajerwerki! Od początku wydarzenia, aż do samego końca parkiet był pełen! Na podeście bawili się wszyscy, od najmłodszych po dorosłych.
Farbowano Potańcówka u Królowej – Wieczór DJ-ów – zebrała w tym roku wielu młodych ludzi wraz ze znajomymi. Dzieci, młodzież, a także obserwujący ich dorośli świetnie bawili się podczas Eksplozji Kolorów.

Barwna chmura, która nieraz uniosła się nad uczestnikami robiła ogromne wrażenie!

A.P.

fot. Łukasz Sowiński / sowinskifoto.pl

Drukuj stronę Drukuj stronę