Maksymilian Kmiecik – Finalistą Małopolskiego Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

6 mają 2022 r. miało miejsce uroczyste wręczenie tytułu Finalisty Małopolskiego Konkursu Historycznego dla Maksymiliana Kmiecika z klasy 7.

W obecności całej społeczności szkolnej oraz zaproszonego Pana Leszka Kmiecika – taty Maksa, dyrektor szkoły wręczył zaświadczenie potwierdzające tytuł Finalisty, wystawione przez Małopolskiego Kurator Oświaty w Krakowie oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez szkołę oraz dyrektora.

Maksymilian 23 marca 2022 r. przystąpił do Etapu Wojewódzkiego konkursu z historii, w którym uzyskał 56% punktów. W drodze do finału wojewódzkiego, przeszedł eliminacje w których uzyskał w etapie szkolnym 92%, zaś w etapie rejonowym 86% punktów. Wielkie gratulacje dla Maksymiliana. Ciężka praca oraz zaangażowanie były niewątpliwie podstawą tego sukcesu. Nauczycielem który przygotowywał ucznia do konkursu był Pan Łukasz Klozyk.
To drugi rok z rzędu kiedy uczeń z naszej szkoły uzyskuje tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego. W poprzednim roku szkolnym Partycja Olesińska, zdobyła tytuł FINALISTY Konkursu Polonistycznego oraz tytuł LAUREATA Konkursu Geograficznego. Liczymy na kontynuacje dobrej passy i w kolejnym roku.

Drukuj stronę Drukuj stronę